Atrakcie pre dospelých

Oživte váš teambuilding, firemné alebo rodinné stretnutie a vyskúšajte si mnohé atrakcie pre dospelých priamo v našom areáli. Strávite príjemný čas spolu s kolegami alebo rodinou a vyskúšajte  si rôzne aktivity, ktoré zocelia váš tím a zlepšia Vám náladu. 

Mustang aréna a zvieracia farma

Milovníci zvieracej ríše si zamilujú našu Mustang Arénu Villa Betula a zvieraciu farmu. Ak sa odhodláte sadnúť si do konského sedla, máte tak možnosť absolvovať základný výcvik a vyskúšať si jazdu na koni. Skúsení jazdci určite ocenia jazdu na parkúrových a westernových  koňoch v zastrešenom kolbisku s ílovitým povrchom alebo si vychutnajú slobodu a popreháňajú sa na koni po nádhernej liptovskej prírode.

Letné atrakcie

V lete Vám radi zapožičiame rôznorodé športové vybavenie, aby ste si mohli aktívne zašportovať a zasúťažiť aj pri futbale, plážovom volejbale, bedmintone, soft tenise, basketbale, speedmintone a ďalších. Určite oceníte aj osvieženie v podobe prírodného bazéna, fontánového raja alebo trošku adrenalínovejšieho aquazorbingu.

Tí, čo majú chuť sa vrátiť do detských čias, môžu si vyskúšať trampolínovú arénu, povrazolezenie, závesnú hojdačku s nosnosťou do 300kg.

Zimné atrakcie

V zime samozrejme odporúčame vyskúšať snowtubing počas ktorého zažijete veľa zábavy a zdravý adrenalín. Za vyskúšanie stojí aj konský záprah zamrznutou krajinou.

aquazorbing_1.jpg
ikea-2015-i-(37).jpg
na_autickach.jpg
betula_bazen_2.jpg
mara.jpg
volejbal.jpg
39.jpg