Svadobný catering

Prežite svoj svadobný deň tak ako ste si ho vysnívali. Veríme, že aj našim pričinením bude tento deň spojený s nezabudnuteľnými emóciami a krásnymi spomienkami. S radosťou Vám pomôžeme zabezpečiť všetko, čo tento výnimočný deň vyžaduje.

Priestranný areál Villa Betula rezort zabezpečuje dostatočnú flexibilitu pri plánovaní svadobného obradupriestoru na hostinu v závislosti od ročného obdobia a počtu vašich ctených hostí.

Detailne sa budeme venovať vašim požiadavkám a zabezpečíme catering, ktorý bude pastvou pre zmysly Vás i Vašich blízkych. Spoločne si prejdeme ponuku svadobného menu, nápojového menu a miešaných nápojov, ako aj ponuku štýlového sladkého baru, ktorý je v súčasnosti prezentáciou všetkého sladkého na svadbe a pritom to nemusia byť len zákusky a torty.  

Novomanželom zaručíme komfort do najmenších detailov, Ochotne zabezpečíme aj všetky ostatné služby (inventár, výzdoba, ubytovanie, doprava) a zosúladíme vaše predstavy a možnosti tak, aby ste si zo svojho veľkého dňa odniesli len krásnu spomienku na úžasnú atmosféru v kruhu svojich najbližších.

dsc_1147.jpg
dsc_6247[1].jpg
dsc_1152.jpg
jelenina_1.jpg
jeleni-chrbat-s-pyre.jpg
jahnacinka_villa-betula.jpg
dsc_1212.jpg
dsc_1238.jpg